Küreselleşen dünyada sürekli bir büyüme içerisinde olan inşaat sektöründe, deneyimli ve yenilikçi bir bakışla çıktığımız bu yolculukta, sağlam adımlarla ilerliyoruz. Bu yolculuk ile hem ülkemize karşı sorumluluğumuzu yerine getiriyor hem de güvenli ve huzurlu yaşam alanları inşa ediyoruz. Maritza İnşaat‘ın temelinde, samimiyete ve dürüstlüğe dayanan yakın insani ilişkiler bulunmaktadır. Müşterilerimiz ve çalışanlarımızla sürdürülebilir, yakın ve samimi ilişkiler kurmaya özen gösteriyoruz. Çünkü biz, odağında ‘insan’ olan bir iş yapıyoruz. Butik konsepte çalışmamızın en önemli sebebi de, bu insan odaklı ilişkimizi sizlere daha yoğun olarak yansıtabilmektir. Mesela, biz, her bir sakinimizin doğum günü ya da evlilik yıldönümü gibi özel günlerini küçük sürprizlerle kutlarız. Bunu bir müşteri memnuniyeti çalışması olarak değil, sizinle kurmuş olduğumuz yakın ilişkiyi daha da sağlamlaştırabilmek için yaparız. Sizin mutluluğunuzun ‘memnuniyeti’, çalışanlarımızın rahatlığının ise ‘kaliteyi’ temsil ettiğini biliriz.

Neden Maritza?

Çünkü, Maritza; ‘bitmeyen ortalık’ demektir. Beş ortak, Maritza İnşaat’ı kurarken hem bu beraberliğin hem de müşterilermizle aramızdaki ortak bağın bir ömür boyu sürmesini temenni ederek, projemize bu ismi verdik. Çıktığımız bu uzun yolculukta, ortak duygu ve düşüncelerin bize kattığı güce inanarak ilerliyoruz. İnşaat sektöründeki öncelikli misyonumuz, insan odaklı öncü mimari, çevreye duyarlı gelişmiş teknoloji ve bunların bir ürünü olan kaliteli yaşam alanları inşa etmektir. Şehrin en seçkin lokasyonlarında, doğayla iç içe bir yaşam alanında inşa ettiğimiz butik projelerimizle, güvenli ve huzurlu bir yaşamın kapısını aralıyoruz.
Gücümüzü siz sakinlerimiz, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızdan alıyoruz. Yaptığımıza inanan ve inandığını yapan bir ekip anlayışıyla ortak bir gelecekte, yeni yolculuklarda buluşmak dileğiyle…

Emir Sarıgül
Maritza İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Vekili


0acb83d10e979dbff9fdc4322b2585f909837263